BRACELET
Product Size:
6.5
Category:
Bracelets
Availability:
In Stock. Only 5 Items left
Material Details:
- GOLD 22K - 5.320
Gold Pricing Breakdown
| Gross Weight | 5.320 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 5.320 g |
| Gold Rate | ₹ 14,120.00 |
| Metal Value | ₹ 75,118.40 |
| Making Charges (14.00%) | ₹ 10,516.58 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 45.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 86,479.98 |
| Discount (3%) | − ₹ 2,594.40 |
| Taxable Value | ₹ 83,885.58 |
| GST (3%) | ₹ 2,516.57 |
| Invoice Total | ₹ 86,400.00 |
