STUD
Product Size:
Category:
Studs
Availability:
In Stock. Only 8 Items left
Material Details:
- GOLD 22K - 4.25
Gold Pricing Breakdown
| Gross Weight | 4.250 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 4.250 g |
| Gold Rate | ₹ 14,395.00 |
| Metal Value | ₹ 61,178.75 |
| Making Charges (15.00%) | ₹ 9,176.81 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 45.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 71,200.56 |
| Discount (4%) | − ₹ 2,848.02 |
| Taxable Value | ₹ 68,352.54 |
| GST (3%) | ₹ 2,050.58 |
| Invoice Total | ₹ 70,400.00 |
