PENDENT
Product Size:
Category:
Pendents
Availability:
In Stock. Only 6 Items left
Material Details:
- GOLD 22K - 2.05
Gold Pricing Breakdown
| Gross Weight | 2.050 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 2.050 g |
| Gold Rate | ₹ 14,395.00 |
| Metal Value | ₹ 29,509.75 |
| Making Charges (16.00%) | ₹ 4,721.56 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 45.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 35,076.31 |
| Discount (4%) | − ₹ 1,403.05 |
| Taxable Value | ₹ 33,673.26 |
| GST (3%) | ₹ 1,010.20 |
| Invoice Total | ₹ 34,680.00 |
