STUD
Product Size:
Category:
Studs
Availability:
In Stock. Only 4 Items left
Material Details:
- GOLD 22K - 4.74
Gold Pricing Breakdown
| Gross Weight | 4.740 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 4.740 g |
| Gold Rate | ₹ 14,395.00 |
| Metal Value | ₹ 68,232.30 |
| Making Charges (16.00%) | ₹ 10,917.17 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 45.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 79,994.47 |
| Discount (5%) | − ₹ 3,999.72 |
| Taxable Value | ₹ 75,994.74 |
| GST (3%) | ₹ 2,279.84 |
| Invoice Total | ₹ 78,270.00 |
