BRACELET
Product Size:
Category:
Bracelets
Availability:
In Stock. Only 3 Items left
Material Details:
- GOLD 22K - 7.93
Gold Pricing Breakdown
| Gross Weight | 7.930 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 7.930 g |
| Gold Rate | ₹ 14,120.00 |
| Metal Value | ₹ 111,971.60 |
| Making Charges (15.00%) | ₹ 16,795.74 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 45.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 129,612.34 |
| Discount (5%) | − ₹ 6,480.62 |
| Taxable Value | ₹ 123,131.72 |
| GST (3%) | ₹ 3,693.95 |
| Invoice Total | ₹ 126,830.00 |
