NECKLACE
Product Size:
Category:
Necklaces
Availability:
In Stock. Only 5 Items left
Material Details:
- GOLD 22K - 15.34
Gold Pricing Breakdown
| Gross Weight | 15.340 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 15.340 g |
| Gold Rate | ₹ 14,120.00 |
| Metal Value | ₹ 216,600.80 |
| Making Charges (12.00%) | ₹ 25,992.10 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 45.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 243,437.90 |
| Discount (5%) | − ₹ 12,171.89 |
| Taxable Value | ₹ 231,266.00 |
| GST (3%) | ₹ 6,937.98 |
| Invoice Total | ₹ 238,200.00 |
