STUD
Product Size:
Category:
Studs
Availability:
In Stock. Only 10 Items left
Material Details:
- GOLD 22K - 5.57
Gold Pricing Breakdown
| Gross Weight | 5.570 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 5.570 g |
| Gold Rate | ₹ 14,395.00 |
| Metal Value | ₹ 80,180.15 |
| Making Charges (14.00%) | ₹ 11,225.22 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 45.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 92,250.37 |
| Discount (6%) | − ₹ 5,535.02 |
| Taxable Value | ₹ 86,715.35 |
| GST (3%) | ₹ 2,601.46 |
| Invoice Total | ₹ 89,320.00 |
