NECKLACE
Product Size:
Category:
Necklaces
Availability:
In Stock. Only 3 Items left
Material Details:
- GOLD 22K - 23.500
Gold Pricing Breakdown
| Gross Weight | 23.500 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 23.500 g |
| Gold Rate | ₹ 14,385.00 |
| Metal Value | ₹ 338,047.50 |
| Making Charges (14.00%) | ₹ 47,326.65 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 45.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 386,219.15 |
| Discount (5%) | − ₹ 19,310.96 |
| Taxable Value | ₹ 366,908.19 |
| GST (3%) | ₹ 11,007.25 |
| Invoice Total | ₹ 377,920.00 |
