Silver Pendent
Product Size:
Category:
Silver Pendents 22K
Availability:
In Stock. Only 3 Items left
Material Details:
- Silver - 6.610
Silver Pricing Breakdown
| Gross Weight | 6.610 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 6.610 g |
| Silver Rate | ₹ 260.00 |
| Metal Value | ₹ 1,718.60 |
| Making Charges (80.00%) | ₹ 1,374.88 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 0.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 3,893.48 |
| Discount (5%) | − ₹ 194.67 |
| Taxable Value | ₹ 3,698.81 |
| GST (3%) | ₹ 110.96 |
| Invoice Total | ₹ 3,810.00 |
