NECKLACE
Product Size:
Category:
Necklaces
Availability:
In Stock. Only 6 Items left
Material Details:
- GOLD 22K - 8.01
Gold Pricing Breakdown
| Gross Weight | 8.010 g |
| Stone Weight | 0.000 g |
| Net Weight | 8.010 g |
| Gold Rate | ₹ 14,385.00 |
| Metal Value | ₹ 115,223.85 |
| Making Charges (12.00%) | ₹ 13,826.86 |
| Stone Value | ₹ 0.00 |
| Hallmarking Charges | ₹ 45.00 |
| Shipping Charges | ₹ 800.00 |
| Subtotal | ₹ 129,895.71 |
| Discount (4%) | − ₹ 5,195.83 |
| Taxable Value | ₹ 124,699.88 |
| GST (3%) | ₹ 3,741.00 |
| Invoice Total | ₹ 128,440.00 |
